David : Mis wel de goede inzet van Pablo, en het harde werk van de voorwaardsen.
David : Het verstand had in de eerste helft idd. het veld even moeten verlaten..
Rik : Wel gewonnen! En zondag weer meer hulptroepen! nou ja, troepje, als ik vrijdag niet geblesseerd raak .
Jaap : En over inderdaad! leuk stukje. "Bij coach Simon viel het haar bij bosjes uit."
Pablo : Altijd in support hoor Japie!
Jaap : Verder heb ik het natuurlijk druk met het plannen van het herenuitje. Waar nog lang niet iedereen op gereageerd heeft, overigens.
Jaap : We gaan toch geen leuke grapjes maken, he? Waarom is het wedstrijdverslag niet gedelegeerd tijdens het omkleden?
Steven : Jaap, kun je met je ene arm een wedstrijdverslag typen?
Jaap : Gewonnen! Net op tijd ook. De winter zet weer door...
Pablo : Ja drillsergeant Steven was weer op dreef. En vijf push-ups...
Jaap : Niet alleen dat. Lekker blauw geworden van de tackletraining!
Pablo : Vanavond weer rennen!!
Richard : kunnen de backs voor de training even met hun föhns over het trainingsveld gaan. dank u.
Pablo : Ik heb spierpijn! in mijn schouder van de botsing met Paul, maar toch. Spierpijn= spierpijn. Als het weer zo gaat regenen op zaterdag, dan ga ik met een fietspomp persoonlijk het veld draineren. Zondag wil ik SPELEN
Steven : In ieder geval nog wat getraind. Daarna genoten van Gaby's frikandellenfeestje...
Jaap : Het laatste nieuws: Wedstrijd is afgelast. half 2 gaat de training wel door.
Jaap : Na een heleboel heen-en-weer geschuif wordt de wedstrijd toch op donderdag gepland. Er moeten nog veel potten gespeeld worden, en er kan een boel water bij de wijn. Ik zal met de lunch bellen. voor meer duidelijkheid.